איגוד השחייה בישראל

Israel Swimming Association

אירועים אחרונים

לרשימת אירועים אחרונים >

מכתב אישי מיו"ר וועדת המאסטרס

ספורטאי מאסטרס,

בחרתי לנסות ולפנות לכל אחד ממכם ולהביע את התנצלותי הכנה על תחרות סופהשבוע. כספורטאים בגיל מבוגר אנו נפרדים מהחיים של משפחה, עבודה, עסקים, התחייבויות ו 1001 דברים שיש לאדם בוגר בחייו. זה רק מתבקש שאנו נהיה ראויים להגיע לתחרות שבה הכל מוכן לפנינו, ואנו צריכים ליהנות מכל שנייה של תחרות זורמת, מושקעת וכזו שמכבדת את הזמן שאנו פה ואת הבחירה שעשינו להגיע לפה ולעצור את כל החיים שלנו למען הספורט, ההנאה והבריאות.

לצערי, בתקופה של השנתיים האחרונות, איגוד השחייה עובר טלטולים רבים שמשפיעים על התנהלות היום יום, עבודת המשרד, תקציבים והמנהלה. בשנתיים האחרונות מצאתי את וועדת המאסטרס נלחמת על קיומה ועל עבודה תקינה כאשר איגוד השחייה נלחם על המשך העבודה שלו. כמתנדב ( רק לידיעה, חברי וועדת המאסטרס, ואני שבראשם, כולנו מתנדבים בכל שנייה ובכל דקה שאנו תורמים לטובת המאסטרס) אני מוצא את עצמי מתעסק שעות על גבי שעות בניסיון לשמור את הרוח של המאסטרס חייה למרות כל הקשיים בעוד חיי האישיים והמקצועים נדחקים הצידה.

בתקופה האחרונה משרדי האיגוד עברו טלטלה לא קטנה, כזו שמשפיעה על  התנהלות תקינה. ככול שהאליפות התקרבה, וועדת המאסטרס ואנוכי, התרענו והודענו כי המצב יהיה בלתי אפשרי בתחרות אם המצב לא יטופל.

שבוע לתחרות קבלה הוועדה, ואני בראשה ולכן האחריות שלי לחלוטין, להמשיך באליפות המדינה כמתוכנן למרות הידיעה שייתכנו בעיות בתפעול התחרות. לצערי, ככול שהימים התקרבו קוצץ תקציב התחרות והפריע לתכנן את התחרות שחלמנו לייצר. למרות הכל, המשכו כרגיל להביא את התחרות בכל מחיר.

רק שיהיה ברור, אינני מיפה או מצדיק את הדרך שבה עברה אליפות החורף, לקחתי את האחריות להוציא לפועל את התחרות, והאחריות עלי במלוא מובן המילה.

וועדת המאסטרס תתכנס בימים הקרובים, ואני מזמין את כולכם להגיע, להשמיע ולקבוע את עתיד המאסטרס.

בהמון הערכה, הערצה וספורט,

ארי לימור

כל זכויות שמורות לאיגוד השחייה בישראל